Stipendiumid:
Magistri- ja doktorikraad looduslike keelte töötlemisel

6 aastat teadustööd ilma raha mõtlemata

Mitte laenu • Täiendavat töökoormust pole • Valitsus garanteerib

Kuidas õppida magistri- või doktorikraadi välismaal? Kuidas õppida Ameerikas? Kust õppida looduslikku keelekasutust? Kuidas avaldada teaduslikke artikleid ajakirjades pealkirjades? Kust saada stipendiumi magistri- või doktorikraadi saamiseks? Otsite täiskohaga magistri- või doktorikraadi ametikohta?

(See tekst tõlgiti automaatselt teie mugavuse huvides inglise originaalilt. Vabandame vigade pärast.)

Riikliku Polütehnilise Instituudi (IPN) Mehhiko, Mehhiko, riikliku polütehnilise instituudi (ITN) teaduskeskuse looduskeelde töötlemise labor pakub piiratud arvu stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele magistri- või doktorikraadi omandamiseks infotehnoloogia valdkonnas väitekirjaga Loodusliku keele töötlemise ala. Pärast magistriõppe omandamist julgustatakse üliõpilasi taotlema doktoriõppe taset ja (kui nad läbivad, tavaliselt nad seda teevad) stipendiumi vastavalt sellele laiendatakse.

Teemad hõlmavad (kuid mitte ainult) kõiki looduskeele töötlemise (NLP), arvutuslingvistika (CL), inimese keeletehnoloogia (HLT) ja sellega seotud valdkondade kõiki valdkondi. Vaadake meie väljaandeid ja kaitsnud väitekirju meie uurimishuvide näidete kohta.

Stipendiumi suurus: magistriõppe 600 USD, PhD: 800 USD kuus ligikaudu (sh puhkus, siin saab uuendada teavet hispaania keeles). See on enam kui piisav, kui soovite tavalist elamist ja ruumi rentimist Mehhikos. Stipendium ei ole laen: ei eeldata, et see tagastataks; Pole vaja teenust (nt õpetamisabi). Siin on minu ettekanne meie stipendiumide kohta India jaoks (tõenäoliselt ka teie maakonna jaoks).

Kestus: magistriõpe: kuni 2 aastat (tavaliselt pikendada 2,5 aastani), PhD: kuni 4 aastat.

Programmi liik: teadustöö. Mõlemad programmid on orienteeritud teaduslikele uuringutele ja avaldamisele, mitte aga programmeerimisoskuste parandamisele.

Tööhõive: Enamik meie doktorikraadi lõpetanutest töötab kõrgkoolides ja riiklikult rahastatavates teadustöös, kuigi tippfirmadel on tööhõive edulugusid. Meie magistrandid õpivad tavaliselt doktoriõppes; Need, kes otsustasid mitte jätkata, töötavad akadeemias või tööstuses.

Vastuvõtmine: siin on meie vastuvõtukorralduse kirjeldus, kuid palun lugege palun; Leiad sama lehe selle lehe alaosas.

Miks õppida CIC-s?

Eesmärgid

Magistriõpe:

PhD:

Nõuded

Veendunud Mis on järgmine samm?

Võtke ühendust professoriga, keda te eelistate nõustajana: Alexander Gelbuk, Grigori Sidorov, Ildar Batyrshin või Hiram Calvo (vali ainult üks, üheaegsed ettepanekud lükatakse tagasi). Palun lisage:

Kui me kinnitame, et peate teid tugevaks kandidaadiks, siis järgige meie vastuvõtuprotseduuri kirjelduses kirjeldatud samme (praegu kirjutasin ma enamasti doktoriõppe tasemele, küsige meile juhiseid magistrikursuste kohta). Palun võtke meiega ühendust kahtluse korral.

Küsimused: Alexander Gelbukh.