بورس تحصیلی:
کارشناسی ارشد و دکتری در پردازش زبان طبیعی

6 سال تحقیق بدون فکر کردن به پول

نه یک وام • هیچ حجم کاری اضافی • تضمین شده توسط دولت

چگونه برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد یا دکترای خارج از کشور؟ چگونه در آمریکا تحصیل کنیم؟ از کجا بخواهید پردازش زبان طبیعی را مطالعه کند؟ چگونه مقالات علمی را در مجلات برتر منتشر کنید؟ از کجا دریافت کمک هزینه تحصیلی برای استاد یا دکترا؟ در حال جستجو برای موقعیت کامل مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستید؟

(این متن برای راحتی شما از اصل انگلیسی ترجمه شده است. از هر اشتباهی عذرخواهی میکنیم.)

آزمایشگاه پردازش زبان طبیعی مرکز تحقیقات محاسبات (CIC) موسسه پلی تکنیک ملی (IPN)، مکزیکو سیتی، مکزیک، تعداد محدودی از بورس تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی برای کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در علوم کامپیوتر با پایان نامه در منطقه پردازش زبان طبیعی. پس از به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان تشویق می شوند که برای سطح PhD اعتراض کنند و (در صورت گذراندن، معمولا انجام می دهند) بورسیه تحصیلی به ترتیب افزایش می یابد.

مباحث شامل، اما محدود به همه مناطق پردازش زبان طبیعی (NLP)، زبان شناسی محاسباتی (CL)، فن آوری زبان انسانی (HLT) و مناطق مرتبط است. نشریات ما و پایان نامه های دفاع از نمونه های منافع تحقیقاتی ما را ببینید.

مبلغ کمک هزینه تحصیلی: 600 دلار استاد، دکترا: 800 تومان در هر ماه تقریبی (شامل تعطیلات؛ در اینجا می توانید اطلاعات را به زبان اسپانیایی به روز کنید). این برای زندگی عادی و اجاره یک اتاق در مکزیکو سیتی بیش از اندازه کافی است. بورس تحصیلی وام نیست: شما انتظار ندارید که آنرا بازگردانید هیچ خدماتی (مانند کمک آموزشی) مورد نیاز است. در اینجا من در مورد بورس تحصیلی که برای هند آماده میشویم (احتمالا در منطقه شما نیز استفاده می شود) ارائه شده است.

مدت: کارشناسی ارشد: تا 2 سال (معمولا تا 2.5 سال قابل تمدید)، دکترا: تا 4 سال.

نوع برنامه: تحقیق هر دو برنامه به تحقیق و انتشار علمی هدایت می شوند نه به منظور بهبود مهارت های برنامه نویسی شما.

اشتغال: اکثر فارغ التحصیلان دکترای ما در رشته های تحصیلی و تحقیقاتی دولتی مشغول به تحصیل هستند، هرچند داستان های موفقیت در استخدام در شرکت های برتر وجود دارد. دانشجویان کارشناسی ارشد ما معمولا به سطح دکترا ادامه می دهند؛ کسانی که تصمیم گرفتند ادامه نیافته، در دانشگاه یا صنعت مشغول به کار شوند.

پذیرش: اینجا شرح مراحل پذیرش ما است ، اما لطفا مطالعه کنید شما همان لینک را در پایین این صفحه پیدا خواهید کرد.

چرا در CIC تحصیل میکنید؟

اهداف

کارشناسی ارشد:

دکترا:

الزامات

متقاعد. قدم بعدی چیست؟

با استاد تماس بگیرید که شما ترجیح می دهید به عنوان مشاور: الکساندر Gelbukh ، Grigori Sidorov ، Ildar Batyrshin ، یا Hiram Calvo (فقط یکی را انتخاب کنید، ارسال همزمان خواهد شد رد شد). لطفا شامل موارد زیر باشد:

اگر ما تأیید کنیم که ما یک کاندید قوی داریم، لطفا مراحل مشخص شده در توصیف من از روش پذیرش ما را دنبال کنید (در حال حاضر من بیشتر برای دکتر دیپلم نوشتم؛ از ما برای دستورالعمل برای MSc بخواهید). لطفا در صورت شک نکنید با ما تماس بگیرید

سوالات: الکساندر Gelbukh.