מלגות:
תואר שני ודוקטורט בעיבוד שפה טבעית

6 שנים של מחקר בלי לחשוב על כסף

לא הלוואה • אין עומס עבודה נוסף • מובטחת על ידי הממשלה

כיצד ללמוד תואר שני או דוקטורט בחו"ל? איך ללמוד באמריקה? היכן ללמוד עיבוד שפה טבעית? כיצד לפרסם מאמרים מדעיים בכתבי עת מובילים? איפה ניתן לקבל מלגה טובה עבור תואר שני או דוקטורט? מחפש תואר שני ממומן או לתואר שלישי?

(טקסט זה תורגם באופן אוטומטי לנוחיותך מהמקור באנגלית, אנו מתנצלים על שגיאות כלשהן).

מעבדת עיבוד הלשון הטבעית של המרכז לחקר המיחשוב (CIC) של המכון הפוליטכני הלאומי (IPN), מקסיקו סיטי, מקסיקו, מציעה מספר מוגבל של מלגות לסטודנטים בינלאומיים עבור קבלת תואר שני או דוקטורט במדעי המחשב עם תזה ב אזור עיבוד שפה טבעית. לאחר קבלת התואר השני, מעודדים את התלמידים להגיש מועמדות לתואר שלישי, (אם הם עוברים, בדרך כלל הם עושים) המלגה מורחבת בהתאם.

הנושאים כוללים, אך לא רק, את כל התחומים של עיבוד שפה טבעית (NLP), בלשנות חישובית (CL), טכנולוגיות שפה אנושית (HLT) ותחומים קשורים. ראה את הפרסומים שלנו ואת תזות מוגנות עבור דוגמאות של תחומי המחקר שלנו.

סכום המלגה: מאסטר 600 דולר, דוקטורט: 800 דולר לחודש כ (כולל חופשות, כאן ניתן לעדכן מידע בספרדית). זה יותר ממספיק עבור חיים רגילים לשכור חדר במקסיקו סיטי. המלגה אינה הלוואה: אינך מצפה להחזיר אותה; אין צורך בשירות (כגון סיוע בהוראה). הנה המצגת שלי על מלגות שלנו מוכן להודו (כנראה להחיל גם על המחוז שלך).

משך הקורסים: תואר שני: עד 2 שנים (ניתן להארכה בדרך כלל ל -2.5 שנים), דוקטורט: עד 4 שנים.

סוג התכנית: מחקר. שתי התוכניות מכוונות למחקר מדעי ופרסום במקום לשפר את כישורי התכנות שלכם.

תעסוקה: רוב בוגרי הדוקטורט שלנו מועסקים באקדמיה ובמימון ממשלתי, אם כי יש סיפורי הצלחה בתעסוקה בחברות מובילות. תלמידי תואר שני שלנו בדרך כלל ממשיכים לתואר שלישי; אלה שהחליטו שלא להמשיך, מועסקים באקדמיה או בתעשייה.

הודאה: הנה תיאור של הליך הקבלה שלנו, אבל בבקשה לקרוא על; תוכלו למצוא את אותו הקישור בתחתית דף זה.

למה ללמוד ב- CIC?

מטרות

מאסטר:

דוקטורט:

דרישות

מְשׁוּכנָע. מה הצעד הבא?

צור קשר עם פרופסור שאתה מעדיף לקבל כיועץ: אלכסנדר Gelbukh, גריגורי Sidorov, Ildar Batyrshin, או חירם Calvo (לבחור רק אחד, הגשות בו זמנית יידחו). בבקשה תכלול:

אם אנו מאשרים כי אנו רואים אותך מועמד חזק, אנא בצע את השלבים המתוארים בתיאור של הליך הקבלה שלנו (כרגע כתבתי את זה בעיקר עבור תואר שלישי, לבקש מאיתנו הוראות MSC). אל תהסס לפנות אלינו אם יש ספק.

שאלות: אלכסנדר Gelbukh.