Stipendijos:
Magistro ir daktaro laipsnis gamtos kalbų apdorojimo srityje

6 metų tyrimai, nesvarbu apie pinigus

Ne paskola • Nėra papildomo darbo krūvio • Garantuojamas Vyriausybė

Kaip studijuoti magistro ar doktorantūros studijas užsienyje? Kaip mokytis Amerikoje? Kur mokytis natūralios kalbos apdorojimo? Kaip publikuoti mokslo straipsnius geriausiuose žurnaluose? Kur gauti gerą stipendiją magistro ar daktaro laipsniui? Ieškote visiškai finansuojamos magistro ar doktorantūros pozicijos?

(Šis tekstas buvo automatiškai išverstas į jūsų patogumą iš originalo anglų kalba. Atsiprašome už klaidas.)

Nacionalinio politechnikos instituto (IPN), Meksikoje, Meksikoje, Nacionalinio politechnikos instituto (CNN) nacionalinės politechnikos instituto Natūralios kalbos apdorojimo laboratorija siūlo ribotą stipendijų skaičių tarptautiniams studentams, norintiems įgyti magistro arba doktorantūros laipsnį informacinių technologijų srityje, disertaciją Gamtos kalbos apdorojimo sritis. Gavę magistro laipsnį, studentai raginami kreiptis dėl doktorantūros lygio ir (jei jie praeina, paprastai jie tai daro) stipendija atitinkamai pratęsiama.

Temos apima (bet neapsiribojant) visas Gamtos kalbos apdorojimo (NLP), Kompiuterinės lingvistikos (CL), Žmogaus kalbos technologijų (HLT) ir susijusias sritis srityse. Žiūrėkite mūsų publikacijas ir apgynę tezes apie mūsų mokslinių interesų pavyzdžius.

Stipendijos suma: magistro 600 USD, doktorantas: 800 USD per mėnesį (įskaitant atostogas; čia gali būti atnaujinta informacija ispanų kalba). Tai yra daugiau nei pakankamai normaliam gyvenimui ir nuomai kambaryje Meksikoje. Stipendija nėra paskola: manoma, kad ji nebus grąžinta; Jokios paslaugos (pvz., Mokymo pagalba) nereikalinga. Čia yra mano pristatymas apie mūsų stipendijas, parengtas Indijai (greičiausiai tai taikoma ir jūsų apskrityje).

Trukmė: magistro laipsnis: iki 2 metų (paprastai pratęsiamas iki 2,5 metų), doktorantas: iki 4 metų.

Programos tipas: Moksliniai tyrimai. Abi programos orientuotos į mokslinius tyrimus ir publikavimą, o ne į programavimo įgūdžių tobulinimą.

Užimtumas: dauguma mūsų doktorantų absolventų dirba akademinėse ir vyriausybės finansuojamuose tyrimuose, nors geriausiose įmonėse yra sėkmės istorijos apie užimtumą. Mūsų magistrantūros studentai paprastai tęsia doktorantūros studijas; Tie, kurie nusprendė tęsti, dirba akademinėje ar pramonės šakoje.

Priėmimas: čia yra mūsų priėmimo procedūros aprašymas, tačiau skaitykite toliau; Tą pačią nuorodą rasite šio puslapio apačioje.

Kodėl studijuoti CIC?

Tikslai

Meistras:

Doktorantas:

Reikalavimai

Įsitikinęs Koks kitas žingsnis?

Susisiekite su profesoriumi, kurį norėtumėte turėti patarėju: Aleksandras Gelbukas, Grigorijus Sidorovas, Ildaras Batyrshinas arba Hiramas Kalvogas (pasirinkti tik vieną, tuo pat metu pateikti dokumentai bus atmesti). Įtraukite:

Jei patvirtinsime, kad laikome save stipriu kandidatu, atlikite veiksmus, aprašytus mano aprašyme apie mūsų priėmimo procedūrą (šiuo metu aš ją parašiau daugiausia daktaro laipsniui, paprašykite mums instrukcijų magistrantams). Jei neturite abejonių, susisiekite su mumis.

Klausimai: Aleksandras Gelbukas.