Stipendijas:
Maģistra un doktora grāds dabas valodas apguvei

6 gadu pētījumi, nedomājot par naudu

Nav aizdevums • Nav papildu darba slodzes • Garantē valdība

Kā mācīties maģistra vai doktora grādu ārvalstīs? Kā mācīties Amerikā? Kur apgūt dabiskās valodas apstrādi? Kā publicēt zinātniskus rakstus populārākajos žurnālos? Kur iegūt labu stipendiju maģistra vai doktora grāda iegūšanai? Vai meklējat pilnībā finansētu maģistra vai doktora grādu?

(Šis teksts tika automātiski tulkots jūsu ērtībai no angļu oriģināla. Mēs atvainojamies par kļūdām.)

Nacionālā politehniskā institūta (IPN), Meksikas, Meksikas Nacionālā politehniskā institūta (ITN) pētījumu centra Natural Language Processing Laboratory (CIC) piedāvā ierobežotu skaitu stipendiju starptautiskajiem studentiem, lai iegūtu maģistra vai doktora grādu datorzinātnēs ar promocijas darbu Dabas valodas apstrādes apgabals. Pēc maģistra grāda iegūšanas skolēni tiek aicināti pieteikties doktora līmenim, un (ja viņi nokārto, parasti tas notiek) stipendija attiecīgi tiek pagarināta.

Tēmas ietver (bet ne tikai) visas Natural Language Processing (NLP), Computational Linguistics (CL), Human Language Technologies (HLT) un ar tām saistītās jomas. Skatiet mūsu publikācijas un aizstāvējušās tēzes par mūsu izpētes interešu piemēriem.

Stipendijas apjoms: maģistra 600 USD, doktora grāds: 800 USD mēnesī (ieskaitot brīvdienas; šeit var atjaunināt informāciju spāņu valodā). Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai normāli dzīvotu un iznomātu istabu Mehiko. Stipendija nav aizdevums: jums nav sagaidāms, ka to atdod; Nav vajadzīgs neviens pakalpojums (piemēram, mācību palīdzība). Šeit ir mana prezentācija par mūsu stipendijām, kas sagatavotas Indijai (visticamāk, arī uz jūsu apgabalu).

Ilgums: maģistra grāds: līdz 2 gadiem (parasti tiek pagarināts līdz 2,5 gadiem), doktora grāds: līdz 4 gadiem.

Programmas veids: Pētījums. Abas programmas ir orientētas uz zinātniskiem pētījumiem un publicēšanu, nevis uz programmēšanas iemaņu uzlabošanu.

Nodarbinātība: lielākā daļa mūsu doktorantu absolventu ir nodarbināti akadēmiskajā apritē un valsts finansēti pētījumi, lai gan top uzņēmumu vidū ir veiksmes stāsti par nodarbinātību. Mūsu maģistranti parasti turpina studijas doktorantūrā; Tie, kas nolēma turpināt darbu, ir nodarbināti akadēmiskajā apritē vai rūpniecībā.

Uzņemšana: šeit ir aprakstīta mūsu uzņemšanas procedūra, bet, lūdzu, lasīt; Jūs atradīsiet tādu pašu saiti šīs lapas apakšdaļā.

Kāpēc studēt CIC?

Mērķi

Maģistra grāds:

Doktors:

Prasības

Pārliecināts Kāds ir nākamais solis?

Sazinieties ar profesoru, kuram vēlaties būt padomnieks: Aleksandrs Gelbuks, Grigorijs Sidorovs, Ildars Batiršins vai Hiram Kalvo (izvēlieties tikai vienu, vienlaicīgi iesniegtie iesniegumi tiks noraidīti). Lūdzu, iekļaujiet:

Ja mēs apstiprinām, ka uzskatām par spēcīgu kandidātu, lūdzu, sekojiet norādījumiem, kas aprakstīti manā uzņemšanas procedūras aprakstā (šobrīd es to galvenokārt rakstīju doktora līmenī, lūdziet mums padomus par MSC). Lūdzu, sazinieties ar mums, ja rodas šaubas.

Jautājumi: Alexander Gelbukh.