Стипендії:
Магістр та доктор філософії при природній обробці мов

6 років досліджень, не думаючи про гроші

Не кредит • Немає додаткового навантаження • Гарантований урядом

Як навчатися за кордоном магістра або доктора філософії? Як навчатися в Америці? Де вивчати природну обробку мови? Як публікувати наукові статті у провідних журналах? Де отримати хорошу стипендію для магістра або доктора філософії? Шукаєте повну фінансову позицію магістра або кандидата наук?

(Цей текст був автоматично перекладено для вашої зручності з оригіналу англійською мовою. Ми просимо вибачення за будь-які помилки.)

Лабораторія обробки природної мови Центру обчислювальних досліджень (CIC) Національного політехнічного інституту (IPN) м. Мехіко, Мексика, пропонує обмежене число стипендій міжнародним студентам для отримання ступеня магістра або доктора наук в області комп'ютерних наук з дисертацією в области обробки природних мов. Отримавши ступінь магістра, студентам пропонується подати заяву на рівень кандидата наук, і (якщо вони проходять, зазвичай вони стикаються) відповідно.

Теми включають, але не обмежуються, всі області обробки природних мов (NLP), обчислювальної лінгвістики (CL), технологій людських мов (HLT) та пов'язаних з ними областей. Дивіться наші публікації та захистили дисертації на приклади наших дослідницьких інтересів.

Сума стипендії: Магістр 600 доларів США, докторська ступінь: 800 доларів США на місяць приблизно (включаючи відпустку, тут можна оновити інформацію на іспанською мовою). Цього більш ніж достатньо для нормального проживання та оренди приміщення в Мехіко. Стипендія - це не позика: вам не потрібно повертати його; Жодної послуги (наприклад, допомоги в навчанні) не потрібно. Ось моя презентація про наші стипендії, підготовлені для Індії (ймовірно, також для вашого округу).

Тривалість: Магістратура: до 2 років (як правило, продовжується до 2,5 років), докторантура: до 4 років.

Тип програми: дослідження. Обидві програми орієнтовані на наукові дослідження та публікації, а не на підвищення навичок програмування.

Зайнятість: більшість наших випускників PhD працюють у наукових установах та дослідженнях, які фінансуються урядом, хоча існують успіхи в роботі найвищих компаній. Наші магістерські студенти, як правило, продовжують докторантуру; Ті, хто вирішив не продовжувати, працюють у наукових установах або промисловості.

Прийом: ось опис нашої процедури прийому, але будь ласка, прочитайте далі; Ви знайдете ту саму посилання внизу цієї сторінки.

Чому навчатися в CIC?

Цілі

Майстер:

Кандидат наук:

Вимоги

Переконаний Який наступний крок?

Зв'яжіться з професором, якого ви віддаєте перевагу як раднику: Олександру Гельбуху, Григорію Сидорову, Ільдару Батиршину або Хіраму Кальво (вибирайте лише один, одночасне подання буде відхилено). Будь ласка, включіть:

Якщо ми підтверджуємо, що вважаємо вас сильним кандидатом, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій, викладених у моєму описі нашої процедури прийому (в даний час я написав це переважно для ступеня кандидата наук, запитайте нас про інструкції для магістра). Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами у разі сумніву.

Питання: Олександр Гельбух.